Špionážní technika

Naše detektivní kancelář si klade za důraz řešení nesnadných životních, rodinných, pracovních nebo obchodních situací a vztahů, které by pro Vás byly neřešitelné, jelikož vyžadují pečlivou detektivní a zpravodajskou činnost.

Veškeré služby jsou zajištěny profesionálními detektivy, kteří za sebou mají léta praxe a dokáží se vypořádat s jakoukoliv vzniklou situací. Naším hlavním heslem je rychlost a efektivita.

Špionážní technika

Ke své práci využíváme nejmodernější hi-tech technologie, díky které šetříme čas a zvyšujeme svou efektivitu. Používáme bezdrátové minikamery zaznamenávající kvalitní obraz i zvuk, skryté mikrofony a další.


Minikamery

Minikamery bezdrátově přenáší rádiovou cestou obraz i zvuk na místo, kde je umístěn přijímač. Díky tomuto zařízení jsme schopni sledovat živě obraz i zvuk nebo Vám nahrát videozáznam.

Maskované minikamery Maskované minikamery


Maskované minikamery

Abychom využili maximální a dokonalé záběry, minikamery zabudujeme na různá stanoviště a zamaskujeme mezi běžné předměty, které se nacházejí v daném objektu. Tyto kamery používáme především tam, kde není možné použít běžný kamerový systém.


Prostorový odposlech

Odposlouchávací zařízení pracuje na principu rádiového přenosu. Na předem dané frekvenci lze pomocí vhodného přijímače poslouchat aktuální dění v místnosti.

Tato odposlouchávací zařízení jsou vysoce citlivá a dokáží zachytit dýchání či šepot. Naši klienti využívají tuto službu nejčastěji v kancelářích, bytech (ložnice, obývací pokoj) a rodinných domech. Vybrané zařízení nainstalujeme a vhodně ukryjeme.

Odposlech Odposlech

Samozřejmostí je 100% diskrétnost a anonymita.