Reference společnosti

Naše detektivní kancelář si klade za důraz řešení nesnadných životních, rodinných, pracovních nebo obchodních situací a vztahů, které by pro Vás byly neřešitelné, jelikož vyžadují pečlivou detektivní a zpravodajskou činnost.

Veškeré služby jsou zajištěny profesionálními detektivy, kteří za sebou mají léta praxe a dokáží se vypořádat s jakoukoliv vzniklou situací. Naším hlavním heslem je rychlost a efektivita.

Klienty, pro které jsme pracovali, jsme požádali o zaslání e-mailu, ve kterém by popsali zkušenosti s naší firmou. Níže uvádíme některé z nich. Z pochopitelných důvodů neuvádíme jména ani názvy firem.S touto detektivní kanceláří jsem byl nanejvýš spokojen. Svou práci odvedli v krátkém čase a pomohli nám s odhalením nepoctivých zaměstnanců, kteří prodávali citlivé obchodní informace konkurenci. Jednoznačná spokojenost. - Podnikatel, BrnoDlouhou dobu jsme měli pocit, že v našich kancelářích dochází k úniku informací. Detektivové u nás odhalili několik odposlechů. Služeb využíváme pravidelně a k žádným únikům již nedochází. Rozhodně doporučujeme. - Investiční společnost, PrahaNemám co dodat, vynikající přístup k práci a zkušenosti udělali své. - Majitel gastronomické společnosti, KlatovyDelší dobu se u nás ve skladech ztrácel materiál za desítky tisíc korun. Pánům, kteří odhalili zaměstnance-zloděje, velmi děkuju, problém byl vyřešen velmi diskrétně a k žádnému odcizení materiálu již nedošlo. Byl jsem překvapen v jakých předmětech mohou být umístěny minikamery. - Stavební firma, OlomoucJlikož podnikám v citlivém oboru, využil jsem služeb ozbrojeného doprovodu. Musím uznat, že jsem se cítil v bezpečí, zejména díky skvěle vytrénovaným pracovníkům této detektivní agentury. - Podnikatel, Karlovy VaryDelší dobu jsem cítil ze strany manželky nevěru. Pánové mi obstarali potřebné důkazy. Děkuji. - Fyzická osoba, OstravaDetektivové odhalili několik zaměstnanců, kteří zatajovali zakázky a peníze si nechávali pro sebe. Pánům velmi děkuju, ušetřili mi spoustu starostí a především peněz. - Podnikatel, BrnoSamozřejmostí je 100% diskrétnost a anonymita.