Ozbrojený doprovod

Naše detektivní kancelář si klade za důraz řešení nesnadných životních, rodinných, pracovních nebo obchodních situací a vztahů, které by pro Vás byly neřešitelné, jelikož vyžadují pečlivou detektivní a zpravodajskou činnost.

Veškeré služby jsou zajištěny profesionálními detektivy, kteří za sebou mají léta praxe a dokáží se vypořádat s jakoukoliv vzniklou situací. Naším hlavním heslem je rychlost a efektivita.

Ozbrojený doprovod

Na přání svých klientů provádíme na území celého světa ozbrojenou přepravu cenin a cenných zásilek. Klient pouze určí kam a kdy má být zásilka doručena. Vše ostatní již zařídíme my. Tuto službu využívají zejména klienti, kteří potřebují přepravit výplaty, tržby, atp. Přeprava může být provedena buďto našim vozidlem či vozidlem klienta.Osobní ochrana

Náš tým osobní chrany je složen ze speciálně vytrénovaných profesionálů, kteří ovládají hned několik typů bojových sportů zaměřených na boj zblízka jako je Krav Maga, Musado či Systema. Samozřejmostí je i výcvik v boji proti noži a dalším zbraním. Naši pracovníci mají zkušenosti získané praxí, které získali například při ochraně VIP osob. K dispozici máme neprůstřelné vesty, komunikační zařízení, autopark a zajístíme také ubytování a zajištění bezpečnosti v objektu, který spadá pod naši společnost.

Tato služba je vhodná také pro klienty, kteří se obávají kontaktu na jednání s protistranou nebo na ně je vyvíjen nátlak z jiných důvodů. Služba slouží k zajištění bezpečnosti klienta.

Osobní ochrana


S námi máte pocit bezpečí kdykoliv a kdekoliv.