Prověření zaměstnanců

Naše detektivní kancelář si klade za důraz řešení nesnadných životních, rodinných, pracovních nebo obchodních situací a vztahů, které by pro Vás byly neřešitelné, jelikož vyžadují pečlivou detektivní a zpravodajskou činnost.

Veškeré služby jsou zajištěny profesionálními detektivy, kteří za sebou mají léta praxe a dokáží se vypořádat s jakoukoliv vzniklou situací. Naším hlavním heslem je rychlost a efektivita.

Prověření zaměstnanců

Prověřování zaměstnanců je jedna z velmi častých činností naši detektivní kanceláře, a proto jsme ji umístili do naší nabídky služeb. Nemá cenu popisovat, jak důležité je mít zaměstnance, kterým se dá věřit a jsou loajální ke své firmě. Bohužel vidina peněz je v drtivé většině případů silnější a zaměstnanci svou firmu podvedou a případné zakázky řeší tzv. "na černo", kdy klientovi nabídnou nižší cenu za služby, které nabízí.

Jak tedy takového zaměstnance odhalit? Nejlepším způsobem je sjednat si s takovýmto člověkem schůzku, na kterou je nutné pečlivě se připravit, čili zjistit veškeré podrobnosti o produktu či službách, které bych mohl chtít. Při jednání se pokusíme navrhnout podmínky, které by zaměstnance oslovily a nabídneme mu cenu, za kterou by bylo možno službu či produkt prodat mimo firmu. Pokud by se rozhodl pro osobní zisk, tak máte jistotu, že se nejedná o první ani poslední případ. Veškeré jednání je nahráváno pomocí skryté kamery a kromě videa Vám také poskytneme audio stopu.

V této oblasti máme velmi dobré výsledky a především řadu spokojených klientů, kterým jsme ušetřili peníze, které si nepoctiví zaměstnanci nechávali pro osobní prospěch.

Máte-li podezření na nepoctivého zaměstnance, kontaktuje nás.

Samozřejmostí je 100% diskrétnost a anonymita.